Regulamin

Regulamin

Serwis etorty-domin.com.pl prowadzony jest przez firmę PPH DOMIN Piotr Karyga z siedzibą przy ul. Kościelnej 33, 76-248 Dębnica Kaszubska, identyfikującą się numerami NIP 8390001967 oraz REGON 770551643.

   1. PPH DOMIN Piotr Karyga prowadzi sprzedaż internetową produktów cukierniczych. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.etorty-domin.com.pl.

   2. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.

   3. Klient może składać zamówienia przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę za pośrednictwem serwisu, z wyłączeniem sporadycznie wykonywanych prac modernizacyjnych powodujących brak dostępności do serwisu.

   4. Wszystkie ceny produktów podane w serwisie www.etorty-domin.com.pl zawierają podatek VAT. Podane ceny są wiążące w momencie składania zamówienia.

   5. Zamówienie jest uznawane za wiążące i przekazywane do realizacji po dokonaniu płatności oraz jej pozytywnej weryfikacji; brak zapłaty w terminie skutkować będzie anulacją zamówienia.

   6. W podstronie Formy płatności

   7. Zmian w zamówieniu można dokonywać drogą mailową lub telefoniczną w ciągu 8 godzin po złożeniu zamówienia. W przypadku przekroczenia tego czasu można kierować zapytanie dotyczące opcji wprowadzenia zmian kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta (BOK). Zmiany zależą również od terminu wykonania tortu, im dłuższy czas wykonania tym dłużej można wprowadzać zmiany.

   8. Produkty cukiernicze dostępne w serwisie www.etorty-domin.com.pl należą do produktów szybko zbywalnych (szybko rotujących). Ze względu na ich charakter zwrot towaru z wymienionych kategorii po jego otrzymaniu nie jest możliwy.

   9. Klient ma prawo odstąpić od umowy i anulować zamówienia drogą mailową lub telefoniczną w ciągu 60 minut po złożeniu zamówienia. W przypadku przekroczenia tego czasu należy kierować zapytanie dotyczące opcji odstąpienia od umowy i anulacji kontaktując się z BOK.

   10. PPH DOMIN Piotr Karyga zastrzega sobie możliwość zaproponowania zamiany produktu lub odmowy realizacji zamówienia w sporadycznych przypadkach niezależnych od serwisu, gdy wykonanie lub doręczenie produktu jest niemożliwe. W przypadku odmowy kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.

   11. PPH DOMIN Piotr Karyga zastrzega sobie prawo do anulacji zamówienia w przypadku, gdy pojawi się w nim nieprawidłowa informacja będąca wynikiem nieświadomego błędu pracownika lub systemu Shoplo. Może to dotyczyć błędnie wprowadzonej informacji w podstronie produktu lub ofercie, np. ceny, opisu, zdjęcia.

   12. PPH DOMIN Piotr Karyga zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w zamówieniu zgodnie z zapisami zawartymi w podstronie Polityka zastępowania produktu.

   13. Godziny dostawy są preferencyjne i orientacyjne – PPH DOMIN Piotr Karyga nie gwarantuje dotrzymania godzin dostawy. Odbiór osobisty w punktach handlowych , wyszczególnionych w podstronie Punkty odbioru, odbywa się w godzinach otwarcia punktu. W przypadku nieodebrania wyrobu cukierniczego zostanie on zwrócony do piekarni, a kwota zapłacona nie podlega zwrotowi.

   14. Klient odpowiada za podanie prawidłowych danych niezbędnych do realizacji zamówienia. W przypadku podania błędnych informacji czas realizacji może ulec zmianie oraz może wiązać się z dodatkowymi kosztami ze strony klienta lub anulacją.

   15. Reklamacje dotyczące opóźnienia dostawy muszą zostać złożone przez e-mail w ciągu 48h od faktycznego terminu doręczenia zamówienia do rąk adresata. Pozostałe reklamacje można składać w ciągu 7 dni od terminu doręczenia. Szczegółowe informacje znajdują się w podstronie Reklamacje

   16. Wygląd zamawianych produktów sporadycznie może się różnić od wyglądu produktów ze zdjęć zamieszczonych na stronie. Różnice mogą dotyczyć wyglądu, smaku i wagi(200-250g), jednak bez znacznego wpływu na ogólny charakter wyrobu. Produkty są świeże i zalecamy stosownie je przechowywać, aby tę świeżość zachować na dłużej. Serwis nie odpowiada za nieodpowiednie przechowywanie towaru przez adresata, skutkujące jego krótkim terminem przydatności do spożycia lub żywotności.

   17. Wyroby cukiernicze wykonywane przez PPH DOMIN Piotr Karyga kładzie nacisk na jak najwyższą jakość i świeżość oferowanych towarów. Więcej informacji o reklamacjach można znaleźć w podstronie Reklamacje

   18. PPH DOMIN Piotr Karyga odpowiada za oferowane produkty do wysokości wartości zamówienia złożonego przez Klienta.

   19. Wszystkie reklamacje Klient zobowiązuje się składać drogą mailową.

   20. PPH DOMIN Piotr Karyga zastrzega sobie możliwość wykorzystania danych kontaktowych klienta podanych przy składaniu zamówienia do kontaktu w sprawie związanej z danym zamówieniem. PPH DOMIN Piotr Karyga zastrzega sobie prawo do wysyłania wiadomości reklamowych w postaci newsletterów drogą mailową oraz smsów do osób, które wyraziły zgodę na otrzymywanie tego typu materiałów w jednym z serwisów należących do PPH DOMIN Piotr Karyga.

   21. Wszystkie treści i materiały znajdujące się na stronie www.etorty-domin.com.pl należą do firmy PPH DOMIN Piotr Karyga i tym samym objęte są ochroną praw autorskich zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r., Nr 90, poz. 631 z późn. zm. – j.t.).

   22. PPH DOMIN Piotr Karyga zastrzega sobie prawo do zmiany danego Regulaminu oraz jego podstron w dowolnym czasie. Zmiany te zobowiązują w zamówieniach składanych od momentu w którym zostały one wprowadzone.

   23. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w www.etorty-domin.com.pl jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl