O nas

Firma "Domin" została założona w 1992 roku, w Dębnicy Kaszubskiej. Zakład z roku na rok dynamicznie się rozwija, a pieczywo z Piekarni "Domin" zaczęło być cenione i rozpoznawane przez Klientów. Z czasem ich grono stawało się coraz liczniejsze, a dobra opinia o Piekarni-Cukierni i jej wyrobach jest znana na Pomorzu Środkowym.

Aktualnie firma DOMIN jest jednym z największych pracodawców na terenie gminy Dębnica Kaszubska. Pracownicy, ze swoją wiedzą, umiejętnościami i sercem do pracy, stanowią nasz największy kapitał. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym, piecami najnowszej generacji, a także nową flotą samochodów dostawczych. Dostarczamy nasze wyroby do ponad 200 sklepów w promieniu 100 km. W roku 2007 wprowadziliśmy w całej firmie system HACCP, a także jesteśmy w trakcie wprowadzania systemu zarządzania jakością ISO.

Nasza firma znana jest z dobroczynności wspomagamy instytucje kultury, sportu jak i osoby prywatne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów sukcesywnie wprowadzamy do oferty nowe wyroby. Na chwilę obecną produkujemy 30 rodzajów chleba, pełen asortyment bułek, pieczywa pszennego, przekąsek, wyrobów ciastkarskich, ciast, tortów, lodów.

Chcąc ułatwić Konsumentom zakupy naszych produktów otworzyliśmy możliwość zamówień tortów za pośrednictwem sklepu Internetowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl